15.5 C
Tirana
Monday, December 5, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident me 4 të plagosur në aksin Lezhë-Laç

Aksident me 4 të plagosur në aksin Lezhë-Laç

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Lezhë-Laç, pranë kryqëzimit të Rrilës.

Dy automjete janë përplasur e për pasojë janë plagosur 4 të rinj, 1 prej të cilëve në gjendje të rëndë.

Burime për Abc bëjnë me dije se të plagosur kanë mbetur Marinela Gjergji 28-vjeç, Daniel Gjergji 24-vjeç, Fatjon Gjura 30-vjeç dhe Marjan Marku.

Ata u dërguan drejt Spitalit Rajonal të Lezhës për të marrë ndihmën mjekësore, ndërkohë që njëri prej tyre ka qenë në gjendje më të rëndë dhe është dërguar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

LEXO EDHE: Tetor 2022/ 84 aksidentet rrugore dhe 105 të vrarë dhe të plagosur

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat