4.5 C
Tirana
Saturday, February 4, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetAksident i rëndë te Rruga e Arbrit, makinat përplasen kokë më kokë

Aksident i rëndë te Rruga e Arbrit, makinat përplasen kokë më kokë

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite në Rrugën e Arbrit, ku paraprakisht bëhet me dije se janë përplasur dy automjete.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur të dy drejtuesit, shtetasi J. A., 34 vjeç dhe shtetasja me iniciale D. M., 38 vjeçe, të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Tiranë/Informacion paraprak:

Më datë 24.01.2023, në Rrugën e Arbrit, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin J. A., 34 vjeç, me automjetin me drejtuese shtetasen D. M., 38 vjeçe. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar të dy drejtuesit e automjeteve dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat