14.5 C
Tirana
Thursday, April 18, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetViroza që ngjan si Covid/ Kollë me dhimbje fyti dhe frymëmarrje të...

Viroza që ngjan si Covid/ Kollë me dhimbje fyti dhe frymëmarrje të rënduar

Virozat e stinës që po qarkullojnë kanë prekur të rritur dhe të vegjël.

Temperaturë, kollë me dhimbje fyti dhe deri frymëmarrje pak të rënduar janë këto shenjat e virozave që kanë prekur shumë qytetarë këto ditë, e i kanë vënë në alarm ata për Covid.

Ngjashmëria shumë e madhe e simptomave të virozëve dhe Covid në ditët e para ka bërë që të shtohet numri i testeve për të ndarë diagnozën.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat