14.5 C
Tirana
Saturday, March 2, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVIDEO/ Mjegull e dendur në Korçë, probleme në qarkullimin e mjeteve

VIDEO/ Mjegull e dendur në Korçë, probleme në qarkullimin e mjeteve

Qyteti i Korçës dhe zonat përreth është zgjuar i mbuluar nga mjegulla këtë mëngjes. Siç raporton Klan News, mjegulla në aksin Korçë-Pogradec është shumë e dendur.

Policia e Rrugore u bën apel për kujdes të shtuar drejtuesve të automjeteve për të shmangur aksidentet, pasi qarkullimi në këtë situatë është shumë i vështirë.

Deri tani nuk është raportuar për ndonjë aksident, por sërish policia fton të gjithë qytetarët që të kenë kujdes.

Në situata të tilla, çdokush që posedon një automjet duhet të zgjedhë KASKO nga SIGAL UNIQA Group Austria për ti shmangur vetes dëme financiare të cilat mund të duan vite të tëra për tu rikuperuar.

Sigurimi KASKO mbulon dëmet që i shkaktohen makinës tuaj jeni apo nuk jeni ju shkaktar i aksidentit. Por jo vetëm kaq.

Sigurimi Kasko ju mbulon financiarisht edhe nëse makina juaj dëmtohet në parkim, dëmtohet nga zjarri, rrufeja ose shpërthimi, edhe nëse dëmtohet nga fatkeqësitë natyrore apo nga dëmtimet aksidentale.

Siguro veten dhe automjetin me Sigurimin KASKO në mënyrë që edhe në kushte të vështira atmosferike udhëtimi juaj të jetë i sigurtë.

Lexo edhe: Me Siguracionin KASKO nga SIGAL UNIQA, udhëtimi me makinë i sigurtë edhe në dimër

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat