8.5 C
Tirana
Tuesday, December 5, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetTrajleri përplas motorin në Lezhë-Laç, një i plagosur rëndë

Trajleri përplas motorin në Lezhë-Laç, një i plagosur rëndë

Një aksident me pasojë një të plagosur ka ndodhur paraditen e sotme, në aksin rrugor Lezhë-Laç, në afërsi të Fushë Milotit.

Një mjet i tonazhit të rëndë, tip trajler, ka përplasur një motorçikletë dhe për pasojë është lënduar rëndë drejtuesi i saj.

I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital, ndërkohë që ende nuk dihen rrethanat e aksidentit.

LEXO EDHE121 viktima dhe 946 të plagosur nga aksidentet në janar-gusht 2023/ A i llogarit kush kostot e larta financiare për përgjegjësit?

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat