23.5 C
Tirana
Sunday, June 16, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetShorti i Champion League, përplasje “gjigantësh” në çerekfinale

Shorti i Champion League, përplasje “gjigantësh” në çerekfinale

U hodh sot në Nyon të Zvicrës shorti që përcaktoi katër çiftet çerekfinaliste të këtij sezoni në Champions League.

Real Madrid do të përballet me Chelsean, ndërsa goglat janë treguar “të pamëshirshme” duke vënë përballë Manchester City dhe Bayern Munchen.

Interi disi me fat pasi do të ketë përballë Benfica-n, ndërsa Milani përplaset me Napolin.

Çiftet çerekfinaliste:

Real Madrid – Chelsea

Inter – Benfica

Manchester City – Bayen Mynih

Milan – Napoli

Gjysmëfinalet

Milan/Napoli – Benfica/Inter

Real Madrid/Chelsea – Manchester City-Bayern Munchen

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat