9.5 C
Tirana
Monday, December 5, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitet24 orë përkujdesje, vizita falas dhe ulje në spitalet më të mira/...

24 orë përkujdesje, vizita falas dhe ulje në spitalet më të mira/ Çfarë i nevojitet edukatorëve, mësuesve dhe pedagogëve

Më 12 shtator nisi viti i ri shkollor, ndërsa më 17 tetor është rradha për studentët dhe pedagogët të ulen në auditoret e universiteteve.

Stina e vjeshtës ka intensifikuar edhe virozat që qarkullojnë në vendin tonë, pa harruar edhe faktin që sëmundshmëria po rritet vit pas viti. Ndaj secili prej nesh mendon për shëndetin e tij dhe të familjarëve.

LEXO EDHEVIDEO/ Benefite pafund dhe mjekun 24 orë me vete, “Teleshëndet nxënës/studentë”, le pa fjalë djemtë e “Fiks Fare”

Por nuk është gjithmonë e lehtë dhe e thjeshtë të dalësh nga shtëpia, të marrësh transportin urban, të shkosh në klinikë apo spital dhe të presësh rradhën para zyrës së mjekut për çdo problem shëndetësor që kemi.

Por interneti na ka lehtësuar jo pak jetën. Edhe kur flitet për kujdesin shëndetësor.

Me “TeleShëndet” nga SIGAL UNIQA Group Austria ti nuk ke pse kërkon në google për çdo shqetësim tëndin, por mjafton të kesh celular, internet dhe të komunikosh me mjekun 24 orë të ditës, 7 ditë të javës, kudo që ndodheni.

Por SIGAL ka menduar edhe për stafet pedagogjike duke hedhur në treg paketën “TeleShëndet Mësues”.

Kjo paketë kushton vetëm 10,000 lekë/në vit për person dhe ka këto përfitime:

  • Konsulta me Video dhe audio me mjek të përgjithshëm 24/7 në aplikacionin “Teleshëndet”
  • Deri në 2,000 euro shpërblim monetar fiks në rast diagnostikimi me sëmundje malinje
  • Deri në 1,000 euro shpërblim monetar fiks në rast ndërhyrje kirurgjikale
  • Check up 1 herë në vit
  • Vizitë okulisti falas
  • Xhama syzesh me zbritje
  • Vizitë Dentisti falas & higjenizim me zbritje 60%
  • Fizioterapi me zbritje në Klubin e Shëndetit SIGAL
  • Deri në 50% zbritje në rrjetin mjekësor ekskluziv SIGAL TELESHËNDET

Me shërbimin “Teleshëndet” ju do ta keni mjekun gjithmonë dhe kudo me vete!

Mjekët e liçensuar të “TeleShëndet” do t’ju ndihmojnë me këshilla mjekësore, do ju lëshojnë recetën apo do ju lexojnë përgjigjet e analizave në kohë reale.

Për tu njohur më me hollësi me të gjitha përfitimet që ofrojnë paketat, Shkarkoni tani aplikacionin “Teleshëndet” në App Store ose Google Play; regjistrohuni në pak sekonda dhe provoni falas për 24 orë këtë shërbim të mjekësisë moderne të sjellë nga SIGAL UNIQA në: https://sigal.com.al/teleshendet/

Shërbimi “TeleShëndet” mund ta blini online KËTU

PËR ÇDO PYETJE APO PAQARTËSI, KONTAKTONI NË:

Web: www.teleshendet.al

E-mail: [email protected]

WhatsApp: 068 60 62 829

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat