15.5 C
Tirana
Friday, March 1, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVIDEO/ Tentoi të kalonte trafikndarësen e autostradës Tiranë-Durrës, përplaset këmbësori

VIDEO/ Tentoi të kalonte trafikndarësen e autostradës Tiranë-Durrës, përplaset këmbësori

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Një këmbësor është përplasur nga një kamionçinë.

Siç raportohet, ngjarja ka ndodhur teksa këmbësori ka qenë duke kaluar trafikndarësen e autostradës.

Siç duket edhe nga pamjet e siguruara nga ajo, i plagosuri ka mbetur i shtrirë pranë trafikndarëses derisa atje ka shkuar ambulanca për ta marrë.

Deri më tani nuk dihen detaje të tjera rreth kësaj ngjarje.

LEXO EDHE: Çfarë ndodh nëse përfshihemi në aksident dhe nuk kemi Sigurimin TPL? Cilat janë limitet e përgjegjësisë? Po KASKO çfarë mbulon?

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat