11.5 C
Tirana
Tuesday, October 3, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetVIDEO/ Aksident i frikshëm, gruaja shtatzanë përfundon poshtë autobusit

VIDEO/ Aksident i frikshëm, gruaja shtatzanë përfundon poshtë autobusit

Një aksident i frikshëm është regjistruar në Stamboll.

Një burrë që po udhëtonte me motor së bashku me bashkëshorten shtatzënë u përplasën me një autobus.

Si pasojë e përplasjes gruaja përfundoi poshtë autobusit.

Fatmirësisht gruaja nuk ka pësuar lëndime serioze dhe është dërguar menjëherë në spital bashkë me partnerin.

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat