20.5 C
Tirana
Tuesday, August 16, 2022
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetTë duhet një siguracion? Kliko dhe Bli Online në SIGAL

Të duhet një siguracion? Kliko dhe Bli Online në SIGAL

Teknologjia po ecën me hapa të shpejtë, ndërsa përdorimi i internetit nga qytetarët sa vjen dhe rritet.

Por bashkë me këtë zhvillim epokal, po ndryshon edhe sjellja e bizneseve përballë klientëve.

Pandemia COVID-19 rezultoi një forme efektive që i dha një vrull të madh zhvillimit elektronik të tregtisë. Kalimi i shpejtë nga blerjet tradicionale në dyqanet fizike drejt atyre përmes një celularit do të kërkonte shumë vite në një situatë normale. Por për shkak të pandemisë, sot, shumë biznese e kanë kthyer në formën më të përhapur të shitjes së produkteve.

Larg këtij nuk ka qëndruar as industria e sigurimeve e as kompania që kryeson këtë industry, SIGAL UNIQA Group Austra.

Doni të shkoni me pushime jashtë Shqipërisë dhe duhet të pajiseni me
siguracionin “Shëndetit në Udhëtim”? Ju ka mbaruar siguracioni i makinës? Doni të rinovoni sigurimin e shtëpisë apo po vini me pushime në Shqipëri dhe nuk doni të prisni në rradhë për policën kufitare? Hapni tani  www.sigal.com.al ku ju pret një gamë e konsiderueshme produktesh që mund të blihen ONLINE, thjesht, shpejt dhe sigurt.

Hapni celularin ose laptopin kudo ndodheni, në shtëpi, punë, pushime, madje edhe jashtë Shqipërisë dhe blini ONLINE çdo siguracion që ju nevojitet.

Gjithashtu, SIGAL ONLINE ju ofron mundësinë që, nëse je i siguruar tashmë, të mund të informohesh në kohë rekord se si të veprosh në rast dëmi.

LEXO EDHEMirë se vini në Shqipëri/ SIGAL ONLINE, siguracionet që ju nevojiten në celularin tuaj

Edhe Fondi i Pensioneve Vullnetare SIGAL, pjesë e SIGAL UNIQA Group Austria ju ofron mundësinë që në rast se dëshironi të kontribuoni për një pension të dytë në pleqëri, nuk e keni më të nevojshme të paraqiteni në një zyrë për tu anëtarësuar.

Vetëm duke vizituar websiten-n e Fondit SIGAL dhe duke klikuar në linkun: https://fondisigal.com.al/anetaresohu/  ju mund të aksesoni plotësimin online të formularit të anëtarësimit. Kjo ju kursen kohë dhe para.

Për SIGAL UNIQA klienti është i pari ndaj është gjithmonë në kërkim të mundësive të reja, të cilat ua bëjnë jetën më të lehtë.

NËSE DËSHIRONI TË SIGUROHENI KA VETËM 1 EMËR, SIGAL UNIQA Group Austria.

Për çdo pyetje që mund të keni, kontaktoni në:

Whatsapp: +355 68 606 2829

Ose dërgoni një e-mail në: [email protected]

 

 

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat