11.5 C
Tirana
Tuesday, October 3, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetShqipëri-Moldavi më 17 Qershor/ Ja mundësia e artë për të fituar bileta...

Shqipëri-Moldavi më 17 Qershor/ Ja mundësia e artë për të fituar bileta falas

Pas muajsh pushimi Kombëtarja Shqiptare e Futbollit rikthehet në fushën e lojës.

Shqipëria, nën drejtimin e brazilianit Sylvinho, do të presë Moldavinë më datë 17 Qershor në stadiumin “Air Albania”, ndërsa më datë 20 qershor Kombëtarja do të luajë në transfertë ndaj Ishujve Faroe. Dy duele vendimtare për objektivat kuqezi në kualifikueset e Euro 2024.

Për shkak edhe të sezonit veror interesi do të jetë i lartë nga ana e tifozëve nga të gjitha trevat por dhe nga Diaspora.

Por mos u shqetësoni. Do të ketë bileta edhe për ju, madje falas, nëse dëgjoni këshillën e mëposhtme:

Blini Online siguracionin që ju nevojitet, automjet, pronë apo shëndet në https://sales.sigal.com.al/onlineinsurancepolicy/ dhe automatikisht bëheni pjesë e shorteut “Sigurohu Online dhe Fito”, i cili do të hidhet LIVE më 10 qershor ku mes shumë dhuratave do të jepen edhe biletat për ndeshjen Shqipëri-Moldavi.

LEXO EDHE: “Sigurohu Online dhe Fito” nga SIGAL UNIQA, 17 fituesit e muajit Maj. Nuk mungojnë as shtetasit e huaj

Bli Online siguracionin që të duhet dhe ndiqe Kombëtaren nga shkallët e stadiumit.

Për çdo pyetje, kontaktoni në:

Whatsapp: 68 606 2829

E-mail: [email protected]

LEXO EDHE: “Një nga partnerët tanë më besnikë”/ SIGAL UNIQA vlerësohet nga Federata Shqiptare e Futbollit

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat