19.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetTërmet i fortë në Dibër, ndihet edhe në Tiranë

Tërmet i fortë në Dibër, ndihet edhe në Tiranë

E para ka qene 2.8 të shkallës rihter

Dhe lëkundja e fundit në orën 8:10 min me epiqendër në Zerqan me fuqi 4.99 rihter.

Nuk ka njoftime për deme.

Lëkundjet jane ndjere edhe në Tiranë.

Lexo edhe: “Jemi zonë sizmike”, ish zv/ministrja: Qeveria të ndërgjegjësojë qytetarët të blejnë Sigurimin nga Tërmeti

Lexo edhe: Tërmetet – Shoqëritë e Sigurimeve apel qytetarëve për Sigurimin e Pronës dhe Jetës

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat