15.5 C
Tirana
Friday, March 1, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetFenomen thuajse i përditshëm/ Tjetër banesë e dëmtuar nga zjarri

Fenomen thuajse i përditshëm/ Tjetër banesë e dëmtuar nga zjarri

Mëngjesin e sotëm, në lagjen Nr.2 të qytetit të Librazhdit, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit N. B.

Si pasojë e zjarrit janë shkaktuar dëme të mëdha materiale.

SIGURIMI I PRONËS

Rastet e zjarreve në banesa janë bërë të përditshme duke u kthyer në një problem real për financat e familjeve. Ndaj Sigurimi i Shtëpisë bëhet gjithmonë e më shumë i nevojshëm.

ÇFARË MBULON SIGURIMI I SHTËPISË?

Pse të zgjidhni sigurimin e shtëpisë dhe apartamentit tek SIGAL UNIQA?

SIGAL UNIQA është kompania më e madhe e sigurimeve në Shqipëri.

Për më tepër, SIGAL UNIQA ofron edhe shërbimin e asistencës 24 orë, që do t’ju ndihmojë në rastin e një emergjence. Kjo do t’ju japë një ndjenjë të sigurisë dhe do të reduktojë stresin në rastin e një situatë emergjente.

Kostoja e sigurimit? Duke nisur nga 5,000 Lekë në vit.

Mbroni investimin tuaj më të rëndësishëm: shtëpinë, banesën, apartamentin nga zjarri dhe rreziqe të tjera.

Merrni një ofertë tani duke shkruar në:

E-mail: [email protected]

Whatsapp: 068 60 62 829

LEXO EDHE“Shëndeti juaj vjen i pari”/ Bli një sigurim vullnetar në SIGAL UNIQA, përfito një Check Up FALAS

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat