8.5 C
Tirana
Tuesday, December 5, 2023
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetE përplas makina, një i vdekur në Tiranë

E përplas makina, një i vdekur në Tiranë

Një 74-vjeçar humbi jetën në Tiranë pasi u përplas nga një automjet.

Ngjarja e rëndë ndodhi në “Rrugën e Dibrës”.

Në një njoftim për mediat, policia thotë ndër të tjera se, drejtuesi i automjetit është arrestuar.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan I. Q., 30 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, në Rrugën e Dibrës, ka aksidentuar shtetasin I. Q., 74 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka ndërruar jetë më pas, në spital”, thuhet në një njoftim të policisë.

LEXO EDHE121 viktima dhe 946 të plagosur nga aksidentet në janar-gusht 2023/ A i llogarit kush kostot e larta financiare për përgjegjësit?

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat