19.5 C
Tirana
Wednesday, May 29, 2024
spot_img
Faqe KryesoreLajmeAktualitetItalia e gjunjëzuar nga përmbytjet/ Apeli i bukuroshes së "Portokalli": Siguroni shtëpitë...

Italia e gjunjëzuar nga përmbytjet/ Apeli i bukuroshes së “Portokalli”: Siguroni shtëpitë tuaja

Teksa Italia vijon të jetë e mbërthyer nga përmbytjet masive që po lenë pas viktima në njerëz dhe miliarda euro dëme në banesa, biznese dhe automjete, moderatorja e “Portokalli”, Fjoralba Ponari ka një apel për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

LEXO EDHE: Përmbytje në Itali dhe Ballkan, tërmet në Greqi, stuhi në Turqi/ I keni siguruar banesat, bizneset dhe automjetet?

Përmes një postimi në Instagram, biondja e Top Channel i bën thirrje qytetarëve të sigurojnë banesat e tyre si mënyra më e mirë për tu mbrojtur përballë fatkeqësive që sa vijnë dhe shtohen.

Kujtojmë se, disa javë më parë, Fjoralba na tregoi se kishte blerë një apartament të ri, të cilin e kishte siguruar pranë kompanisë më të madhe, SIGAL UNIQA Group Austria.

LEXO EDHE: Më thjesht, më mirë dhe më lirë/ Ja hapat e blerjes online të Sigurimit të Shtëpisë

 

spot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

REKLAME

spot_img

Me te lexuarat