6.5 C
Tirana
Saturday, December 3, 2022
spot_img

Samiti i BE / Nga Shkodra në Rinas, akset që do të bllokohen prej datës 5 dhjetor

Policia e Shtetit ka njoftuar sot bllokimin e një sërë akseve rrugore, bulevardeve dhe shesheve, në kuadër të mbarëvajtjes së samitit të Bashkimit Europian me Ballkanin Perëndimor në datën 6...